Dla nas każdy uczeń jest ważny

Bierzemy udział w projekcie ?Dla nas każdy uczeń jest ważny. Projekt rozpoczął się w kwietniu 2012 r. i będzie trwał do czerwca 2013 r. ?. W ramach tego projektu szkoła realizuje różnego typu zajęcia dla dzieci klas I ? III. Są to zajęcia:

- dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji

- dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych w

- logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy

- socjoterapeutycze i psychoedukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji społecznej

- gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawy

- rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych ze szczególnym

uwzględnieniem nauk matematyczno przyrodniczych

- rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych - informatycznych

- rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych ? język angielski

Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu szkoła otrzymała 3 laptopy, jest to zakup współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.