Serfuję bezpiecznie

Kampania edukacyjno – informacyjna dla rodziców „Serfuję bezpiecznie”

Zapraszamy rodziców uczniów z klas IV – VII do udziału w bezpłatnych zajęciach w ramach kampanii „Serfuję bezpiecznie”. Spotkanie odbędzie się 30 września 2017 r. (sobota) w godz. 14.00 – 15.30, na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 w Płocku.

Warsztaty przeznaczone dla rodziców prowadzone będą przez wykwalifikowanych ekspertów z zakresu bezpiecznego korzystania z Internetu. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak rozmawiać z dziećmi na temat bezpiecznego korzystania z sieci oraz jak w praktyczny sposób zmniejszyć ryzyko ich kontaktu z niepożądanymi treściami, np. poprzez wykorzystanie blokad rodzicielskich na urządzeniach mobilnych