Szanowni Rodzice przyszłych Uczniów klas I Szkoły Podstawowej nr 18 w Płocku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły na rok szkolny 2024/2025.

• dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły: od 1 lutego od godz. 900 do 8 marca 2024r. do godz. 1500zostanie uruchomiony system informatyczny NABO. Dzieci zamieszkałe w obwodzie przyjmowane są z urzędu.
  • dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły: od 15 marca od godz. 900 do 29 marca 2024r do godz. 1500 będzie prowadzona rekrutacja z wykorzystaniem systemu informatycznego NABO.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty w użytkowaniu systemu, zapraszamy do sekretariatu naszej szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty szkoły i naboru znajdziecie Państwo poniżej.