Powrót uczniów klas I-III do szkoły

dodano: 2021-01-14

Szanowni Państwo,

powrót uczniów klas I-III do szkoły jest możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. Na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ została opracowana procedura obowiązująca w szkole.

Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Procedura ta, w dużej mierze opiera się na zapisach znanych już np. z września 2020 r. (strona www szkoły). Znajdują się w niej rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u uczniów i pracowników szkoły.

Proszę o zapoznanie się z załączoną procedurą.

Jarosław Kalaszczyński

[PDF] Procedura organizacji zajęć w szkole dla klas I-III Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego w Płocku na podstawie wytycznych MEN, MZ i GIS