Otwarte obiekty sportowe

dodano: 2012-11-26

Otwarte obiekty sportowe 2012
 źródło: www.gazeta.pl/plock

Program "Otwarte obiekty sportowe 2012" ruszy w Płocku już w najbliższą środę i potrwa do 31 grudnia. W tym czasie wszyscy chętni będą mogli korzystać - bezpłatnie - z sal gimnastycznych płockich szkół.

Organizatorami tego projektu są Wydział Edukacji i Kultury, Wydział Sportu i Rekreacji i dyrektorzy płockich placówek oświatowych. Wyszli z założenia, że płocczanie zimą mają mniej możliwości do uprawiania sportu, rekreacji, w ogóle do ruszania się, a przecież wiadomo, że ruch, dbałość o kondycję najlepiej służą zdrowiu.

Dlaczego więc wszystko ma trwać tylko do końca roku, z przerwą na okres świąt? - Jeśli zainteresowanie salami będzie duże, to w 2013 r. też będą stały otworem dla chętnych - uspokajają organizatorzy. Dodają przy tym, że będzie można korzystać ze sprzętu sportowego szkół, zajęcia poprowadzą nauczyciele i że udział w nich nie będzie polegał na rywalizacji.

A gdzie konkretnie można poćwiczyć?

- SP nr 18, ul. Jasna 8, w czwartki w godz. 15.45-17.45; soboty w godz. 9-11

UWAGA!!!

Ze względu na zaplanowaną na czwartek "zabawę andrzejkową" pierwsze zajęcia w naszej szkole odbędą się w sobotę 1 grudnia.

Poniżej program oraz regulamin

Program - otwarte obiekty sportowe 2012