dodano: 2024-04-18

11.04.2024 r. uczniowie z klas: 5a, 6b, 6c, 6d, 7c, 8a mieli wyjątkową przyjemność obejrzenia przebojowego musicalu „Matylda” w  Teatrze Syrena w Warszawie. Historia dziewczynki o genialnym umyśle i wielkim sercu, która urodziła się w kompletnie niepasującej do niej rodzinie, poruszyła serca widzów. Podczas spektaklu można było zachwycać się: muzyką wykonywaną „na żywo” przez orkiestrę, profesjonalnym warsztatem aktorskim wspaniałych dzieciaków, nietuzinkową scenografią, niezwykłą choreografią, barwnymi kostiumami, efektami specjalnymi… Och, co to był za MUSICAL!!!!!

Potem uczniowie wraz z opiekunami i przewodnikami udali się na zwiedzanie Starego Miasta. Zajrzeli do wielu ciekawych miejsc i wysłuchali poruszających opowieści związanych z historią naszej stolicy. W Ogrodach Zamkowych nie można było oderwać wzroku od piękna i zapachu kwitnących kwiatów. Słoneczna aura sprzyjała wędrowaniu po Warszawie.

To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.