Sukcesy sportowe Oliwiera

dodano: 2023-12-20

Na spotkaniu opłatkowym płockiego środowiska sportowego uczeń naszej szkoły - Oliwier Drozdowski z klasy 6B otrzymał nagrodę od prezydenta - Pana Andrzeja Nowakowskiego za spektakularne osiągnięcia sportowe.

Oliwer już kilka lat z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem trenuje pływanie, które jest jego prawdziwą pasją. Dzięki swojej determinacji,  na ostatnich zawodach, które odbyły się w Warszawie, "wskoczył" na 7. miejsce w kraju - dystans 100 m stylem motylkowym oraz na 5. miejsce w regionie. Poza tym Oliwierowi udało się objąć 1. miejsce w regionie mazowieckim na 200 m stylem dowolny.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy oraz życzymy dalszego rozwoju formy.