Pierwszy Kiermasz Bożonarodzeniowy

dodano: 2023-12-20

Pierwszy Kiermasz Bożonarodzeniowy już za nami. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zainicjowanie i przygotowanie przedświątecznego spotkania.

Gromkie brawa należą się wszystkim uczniom, którzy przy wsparciu swoich bliskich przygotowali przepiękne ozdoby. Te świąteczne arcydzieła zapierały oddech i bardzo szybko znalazły nowych właścicieli. Dziękujemy wspaniałym aktorom i katechetom za przygotowanie „Jasełek”. Ich tematyka uświadomiła nam, że miłość i czynienie dobra są w życiu najważniejsze. Dziękujemy miłym gościom, którzy dzisiaj przybyli do naszej szkoły i współtworzyli wyjątkową atmosferę spotkania.

Do zobaczenia za rok! ☺️