Betlejemskie Światło Pokoju

dodano: 2023-12-18

Po raz kolejny przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego „Osiemnastki” uczestniczyli w pięknej tradycji przekazywania Betlejemskiego Światła Pokoju.

W tym roku uroczysta ceremonia odbyła się w Szkole Podstawowej nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku. Dzięki zaangażowaniu wielu harcerzy i skautów blask ognia z Groty Narodzenia Pańskiego dotarł do naszego kraju, miasta i szkoły, a z nim przybyły: radość, miłość i nadzieja na lepszy świat.

Niechaj ten płomyk ogrzeje serca ludzi na całej Ziemi i sprawi, że „czynienie pokoju” będzie nadrzędną wartością dla każdego z nas!