Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Zwiedzamy Stadion Wisły Płock

dodano: 2023-11-21

Dnia 21.11.2023r. uczniowie klasy 5b oraz 6a wraz z opiekunami wybrali się na zwiedzanie nowego Stadionu Wisły Płock. Pani, która oprowadzała naszą grupę szkolną, zaprezentowała nam podczas spaceru kondygnacje tej wspaniałej budowli i takie miejsca, jak: trybuna prasowa, loże biznesowe, sektor VIP i strefa sportowa . Mogliśmy tu zobaczyć szatnie drużyn, tunel wyprowadzający piłkarzy na boisko, ławki rezerwowych i salę konferencyjną.

Uczniowie osiemnastki zrobili sobie piękne, pamiątkowe zdjęcia na tle Orlen Stadionu i otrzymali upominki klubowe.

Była to wyjątkowa przygoda. Z pewnością niektórzy z nas wrócą jeszcze na stadion na mecze naszej płockiej drużyny, za którą trzymamy kciuki.