zoa - wolontariat

dodano: 2017-03-08

Akcja Szkolnego Koła Wolontariatu

Opracowała: Karolina Miklaszewska

Szkoła Podstawowa nr 18 regularnie wspiera potrzebujących za sprawą działającego w szkole koła wolontariatu, którego opiekunem jest p. Mariola Śnieć.

Tym razem jako społeczność, wsparliśmy Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA" działającą w Płocku. Dostarczyliśmy 31 kilogramów  karmy dla kotów i psów.  Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspomóc Fundację i już dziś obiecujemy, że na jednym razie nie poprzestaniemy.

Dlatego też, prosimy uczniów i rodziców o przynoszenie karmy dla potrzebujących zwierzaków. Każdy gram na znaczenie :)

Puste brzuszki same się nie napełnią!

P.S. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością Fundacji Szansa dla Zwierzaka ?ZOA?

witryna