Zmiana organizacji pracy w klasach I-III od 26.04.21 r.

dodano: 2021-04-23

W szkole SP nr 18 w klasach I-III obowiązuje od 26.04 do 2.05.2021r. hybrydowy (naprzemienny) tryb nauczania realizowany stacjonarnie oraz z wykorzystaniem technik na odległość (Microsoft 365 -Teams).

Pracujemy według następującego harmonogramu:

w poniedziałek 26.04 zajęcia  stacjonarne odbywają się w szkole dla oddziałów: I a, II c, II d, III b, III a ;

lekcje zdalne będą miały oddziały: III c, I c, III d, II a, I b, II b.

We wtorek 27.04 odwrotnie, zajęcia  stacjonarne obywają się w szkole dla oddziałów: III c, I c, III d, II a, I b, II b;

lekcje zdalne będą miały oddziały: I a,   II c, II d, III b, III a.

I tak dalej naprzemiennie.

Wszyscy nauczyciele prowadzą zajęcia według dotychczasowego planu.

W szkole prowadzona  będzie również opieka świetlicowa dla uczniów, którzy uczą się stacjonarnie.

Uczniowie z orzeczeniami o kształceniu specjalnym mają prawo uczyć się stacjonarnie w szkole każdego dnia pod opieką nauczycieli wspomagających i pomocy nauczyciela.

Uczniowie klas IV-VIII będą uczyć się na dotychczasowych zasadach.

Uwaga! W dniach 26.04, 27.04, 28.04 w szkole będą się odbywały próbne egzaminy ósmoklasistów między innymi w stołówce szkolnej i w związku z tym  nie będzie obiadów.

W dniach egzaminów klasy III a, b, c, d i II d (gdy zajęcia odbywają w szkole) wchodzą wejściem dla klas młodszych i rozbierają się w swoich salach.

Jarosław Kalaszczyński

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 w Płocku