Zarząd SU z wizytą u Pana dyrektora

dodano: 2021-10-28

26 października odbyliśmy długie spotkanie z panem dyrektorem, na którym przedstawiliśmy plan pracy na rok szkolny 2021/2022 oraz nasze pomysły na drobne zmiany w naszej szkole. Rozmowy były bardzo owocne :) Pan dyrektor przychylił się do większości naszych propozycji ale realizacja niektórych z nich zależna będzie od przebiegu epidemii. Jeszcze w listopadzie w naszych łazienkach zawisną wyczekiwane lustra, po nowym roku "różowe skrzyneczki" i jeszcze w tym roku szkolnym jest szansa na nagłośnienie naszej szkoły - radiowęzeł. Od listopada rozpoczynamy akcję "szczęśliwy numerek".

Z pozdrowieniami Zarząd Samorządu Uczniowskiego