Zakończenie klas 8

dodano: 2022-06-27

"Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas..."

Setki lekcji, przerw i w końcu ten ostatni dzwonek oznajmiający koniec pewnego etapu w  życiu. Mały rachunek, chwila nostalgii, zadumy i refleksji nad tym co  było.

Nadszedł czas pożegnania klas ósmych. Cała społeczność szkolna, na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2021/2022, żegnała absolwentów ,,osiemnastki". Były przemowy, wręczanie dyplomów, podziękowań, świadectw, piękne śpiewy, recytacja i gra na akordeonie.

Życzymy Wam - Drodzy Ósmoklasiści, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Powodzenia.