Zajęcia w czasie ferii.

dodano: 2024-01-29

W naszej szkole w pierwszym tygodniu ferii, zostały zorganizowane zajęcia dla siedmiu grup dzieci.

Grupa szósta spędzała bardzo aktywnie ten czas.

Pierwszego dnia dzieci były w Nowe Kino Przedwiośnie na bajce "Wyfrunięci".

Drugiego dnia wzięli udział w warsztatach cukierniczych w "Słodko-zakręcony". Dzieci dowiedziały się jak powstają lizaki, a także samodzielnie mogli go wykonać.

Środa była dniem integracji podczas gier stolikowych oraz zabaw ruchowych i sportowych w szkole. Tego dnia odwiedził nas również dzielnicowy osiedla Skarpa wraz ze Strażnikiem Miejskim i przypomnieli nam zasady bezpiecznego spędzania ferii.

W czwartek wybraliśmy się do Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 1 w Płocku. Poznaliśmy pracę strażaka, dzieci z bliska mogły zobaczyć wozy gaśnicze, a także próbny alarm i cały sprzęt strażacki.

Ostatniego dnia wybraliśmy się na smaczną pizzę, podczas której omówiliśmy sobie przebieg naszych ferii z pomysłem zorganizowania podobnym w następnym roku.