Zagłosuj na projekt!

dodano: 2023-09-07

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele SP nr 18 w Płocku!

W dniach 6-19 września zagłosujmy na osiedlowy PROJEKT NR 32 - WYPOSAŻENIE I PRZYGOTOWANIE SALI DO ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH w Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku - Sali Doświadczania Świata dla naszych dzieci. Można głosować:

• internetowo http://www.mojemiasto.plock.eu (zakładka "Oddaj głos"),
  • w punkcie stałym Urzędu Miasta Płocka ul. Synagogalna 4 pn-pt g. 9.00-17.00,
  • w punktach mobilnych, które będą czynne każdego dnia na innym osiedlu. WAŻNE : Głosować można tylko raz, przygotowując dokument tożsamości i nr PESEL . Mogą głosować dzieci z numerem PESEL, ważną legitymacją szkolną oraz za zgodą rodziców.

WAŻNY JEST KAŻDY JEDEN GŁOS!

Kochani, pomóżcie!