Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

XLV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

dodano: 2023-03-02

W dniu 10.02.2023 uczniowie naszej szkoły: Marcel Opolski z klasy 3B pod opieką nauczyciela Ewy Kowalik oraz Oliwia Wolińska z klasy 8E pod opieką nauczyciela Ewy Starczewskiej brali udział w: XLV Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – ZOSPRP
Na etapie miejskim Marcel Opolski zajął I miejsce i tym sposobem przeszedł się do kolejnego etapu na szczeblu powiatowym. Natomiast Oliwia Wolińska ukończyła konkurs zajmując 3 miejsce na szczeblu rejonowym.

Cieszymy się bardzo z sukcesów naszych uczniów, którzy zajęli czołowe miejsca w tak trudnym konkursie, który wymagał dużo wysiłku w przyswojeniu wiedzy w dziedzinie Zapobiegania pożarom i Ratownictwa medycznego i wodnego.

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za Marcela Opolskiego w kolejnym etapie.