Wyprawka ucznia I klasy

dodano: 2020-08-24

W rozwinięciu wiadomości znajdą Państwo listę niezbędnych rzeczy dla pierwszoklasisty.

WYPRAWKA  UCZNIA  KL.I:

• 1 zeszyt w 3 linie ( 16 kartek),
  • 2 zeszyty w kratkę ( po 16 kartek) ,
  • teczka  z gumką do kart pracy ,
  • piórnik:  dwa ołówki, długopis  zielony i czerwony, gumka, krótka linijka, klej w sztyfcie, nożyczki, temperówka,
  • kredki ołówkowe i świecowe,
  • blok rysunkowy A4, blok z kolorowymi kartkami A4, blok techniczny A4 biały i kolorowy, plastelina,
  • farby plakatowe + dwa pędzle ( cienki i gruby),
  •  zeszyt papierów kolorowych (wycinanka) A4 (kartki niesamoprzylepne)
  • strój gimnastyczny: biały, bawełniany T-shirt, krótkie granatowe lub czarne spodenki , buty sportowe z jasną podeszwą  ( spakowane do podpisanego worka),
  • strój galowy: biała bluzka, ciemna spódniczka (dziewczynki), biała koszula, ciemne spodnie (chłopcy)- zakładany podczas uroczystości szkolnych.

PROSIMY O PODPISANIE WSZYSTKICH RZECZY

Podręczniki dla uczniów zapewnia szkoła, ale rodzice indywidualnie kupują podręcznik do religii.