Wyprawa 8a i 8d do Mogiły

dodano: 2022-09-19

16 września wzięliśmy udział w pieszej wycieczce po lesie brwileńskim. Wyruszyliśmy o 8.30 spod szkoły i w dwie godziny doszliśmy do miejsca pamięci narodowej. Zuzia przy Mogile przeprowadziła krótką lekcję historii i patriotyzmu. Nie zabrakło też nawiązania do obecnie trwającej wojny w Ukrainie. W drodze powrotnej chwila relaksu i integracji w Leśniczówce pozwoliła nam zapomnieć o tym co jeszcze nas czeka - góra na ul. Kazimierza Wielkiego. W rezultacie okazało się, że wejście pod górę nie było zbyt wielkim wyzwaniem. Do szkoły dotarliśmy o godz. 14 - zmęczeni ale zadowoleni z wyprawy :)