Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Wycieczka do Warszawy 7a i 8b

dodano: 2023-10-12

"Niewidzialna wystawa z obiadem w ciemności" to myśl przewodnia wycieczki, na którą 11 października pojechała klasa 7a i 8b. Uczniowie zwiedzili stolicę Polski, wysłuchując ciekawych informacji od przewodnika i każdy, kto zna Warszawę miał możliwość poznania jej na nowo. Ciekawą przygodą był przejazd metrem, a istotnym przeżyciem zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego. Niesamowitych przeżyć zmysłowych doświadczyli uczniowie, którzy mieli możliwość poruszania się w świecie osób niewidomych oraz jedząc posiłek w zupełnej ciemności, przygotowany przez te osoby. To był dzień pełen wrażeń i nieznanych dotąd doznań.