dodano: 2022-11-15

Dnia 04.11.2022 r. uczniowie klas 8a, 8b, 8d i 8e wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Warszawy. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od pobytu w Gamp Paintball Laser Tag, gdzie graliśmy w paintball laserowy. Zostaliśmy podzieleni na drużyny i rozpoczęła się świetna zabawa. Podczas gry poznaliśmy zasady bezpiecznego i efektywnego posługiwania się bronią laserową. Następnie udaliśmy się całą grupą do Centrum Nauki Kopernik, gdzie znajduje się ponad 450 eksponatów w kilku tematycznych galeriach. Centrum Nauki Kopernik jest jedną z najnowocześniejszych europejskich instytucji ukazujących związek nauki z kulturą i codziennością. Każdy miał tam możliwość samodzielnego eksperymentowania. Byliśmy także w Planetarium i obejrzeliśmy seans pt. "Jesteśmy astronomami", podczas którego poznaliśmy różne zjawiska fizyczne zachodzące we Wszechświecie. Później udaliśmy się na posiłek, a na koniec zwiedzaliśmy zabytki Starego Miasta i każdy mógł kupić sobie coś na pamiątkę z Warszawy. Wróciliśmy z wycieczki bardzo zadowoleni i pełni wrażeń :)