Wycieczka do Bochni i Krakowa

dodano: 2024-05-28

Moc atrakcji i zabawy - tak właśnie w "Osiemnastce" mamy :-)

W dniach od 20 do 22 maja 2024 r. uczniowie klasy 5a, 5b, 6a, 8a i 8c wybrali się na wycieczkę turystyczno – krajoznawczą na trasie: Kopalnia Soli w Bochni - Energylandia – Kraków.

Pierwszego dnia odbyli  przejazd do Kopalni Soli w Bochni i zwiedzali ten turystyczno-leczniczy, zabytkowy obiekt. Magiczna i wyjątkowa atmosfera solnych komór z pewnością długo pozostanie w pamięci.

Drugiego dnia uczestnicy wybrali się do Energylandii - największego Parku Rozrywki w Polsce. Korzystali ze wszystkich atrakcji, które wzbudziły wiele przeróżnych emocji. Niektórzy z wycieczkowiczów zmierzyli się ze strachem, dostarczając sobie maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Inni korzystali z uciech krain dziecięcych pragnień, wkraczając  w świat marzeń i spotykając się z postaciami ulubionych bajek. Wszyscy znaleźli coś miłego dla ducha i ciała. Po mocy atrakcji wrócili do pięknego Dworku, w którym spędzali wieczory i kosztowali wspaniałe potrawy.

Trzeciego dnia  na uczniów "Osiemnastki" czekało zwiedzanie Wawelu i starówki Krakowa z przewodnikiem w formie gry terenowej oraz zabawa w aquaparku.

Po wielu atrakcjach, zmęczeni, ale szczęśliwi i zadowoleni wrócili do domów.

Zapewne na długo zapadną  te wspaniałe chwile w pamięci, by zaplanować kolejną taką przygodę 🤗🤩