Wspieraj WOŚP bezpiecznie, nie wychodząc z domu !!!

dodano: 2021-01-08

W sercu gra Ci WOŚP? Pokaż to, nie wychodząc z domu. Zobacz, w jaki sposób możesz być z nami sercem! Wrzuć pieniądze do eSkarbonki płockiego Sztabu #347:

Możesz przesłać wybraną kwotę i wpisać swoje imię. W tle podświetlają się pomarańczowe serduszka, które zostały już “zajęte” przez wpłacających. Szare serca są wolne, to oznacza, że w którymś z nich pojawi się Twoje imię i wpłacona kwota. Oczywiście, jeśli nie chcesz się ujawniać, możesz wesprzeć nas anonimowo.

Nasza szkoła wspiera 29. Finał WOŚP, bo nasze serca biją w rytm Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zachęcamy do wpłat!

Zbieramy dla laryngologii i otolaryngologii !

#GRAMY Z GŁOWĄ!

#SIEMA!