wolontariat - podsumowanie roku

dodano: 2013-12-16

opracowała: Anna Śnieć

Szkolny Wolontariat dziękuje za włączenie się w akcje charytatywne

organizowane na terenie szkoły.

6 grudnia podczas uroczystości w Pogotowiu Opiekuńczym w Płocku przekazaliśmy zebrane w szkole podarunki. Dziękujemy również za ogromne zaangażowanie w zbiórkę podarunków dla dzieci z Żytomierza na Ukrainie. Marzeniem tamtejszych nauczycieli jest, aby ich uczniowie mogli przeżyć prawdziwie polską Wigilię.

Dzięki Państwu zaangażowaniu ogromnym powodzeniem cieszyła się akcja ?Słodkie piątki?. Udało nam się zebrać kwotę 4115,06.

Zachęcamy cały czas do zakupu cegiełek fundacji ?Pomóż i Ty?, które zostaną przekazane na zakup protezy palców dla 22-letniej Justyny.

Dziękujemy za wsparcie jakiego zawsze nam udzielacie.

Wesołych Świąt