Wizyta w Zespole Szkół Centrum Edukacji

dodano: 2023-02-06

27 stycznia 2023 klasa 8A i 8D w ramach zajęć doradztwa zawodowego odwiedziły Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

Pani Wicedyrektor zaprosiła uczniów naszej szkoły do auli, gdzie zapoznała nas z ofertą edukacyjną w roku szkolnym 2023/2024. Opowiedziała również o możliwości rozwoju zainteresowań poprzez udział w różnorodnych zajęciach pozalekcyjnych. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po budynku szkoły. Przez chwilę uczestniczyliśmy w lekcji historii. Jednak największe wrażenie zrobiła na nas wizyta w nowoczesnym laboratorium chemicznym. Przez kilkadziesiąt minut uczniowie naszej szkoły mogli poczuć się jak prawdziwi laboranci i przeprowadzić ciekawe doświadczenia pod opieką przemiłych nauczycieli chemii.

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i za ciekawą lekcję chemii.