Wizyta Mikołaja

dodano: 2022-12-12

6 grudnia wiele dzieci pisze listy do Mikołaja, licząc, że ten już niebawem spełni ich najskrytsze marzenia.  Uczniowie naszej szkoły w mikołajki mogli osobiście porozmawiać z Gwiazdorem, który przybył do Osiemnastki na zaproszenie Rady Rodziców. W towarzystwie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego odwiedził on każdą klasę i wręczył dzieciom świąteczne upominki.  Poza tym Mikołaj obiecał, że w Wigilię także pozostawi pod choinką każdemu dobremu człowiekowi niejeden podarunek. Wizyta wyjątkowego gościa, świąteczne stroje uczniów i zimowe piosenki płynące przez radiowęzeł wprowadziły wszystkich w miły nastrój.