imprezy

wiosna_15

dodano: 2015-04-13

Powitanie wiosny

W tym roku pierwszy dzień wiosny upłynął uczniom klas I-III pod hasłem ?Bardzo zdrowe wiosenne zmagania klasowe?. Reprezentanci klas rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach związanych z prawidłowym odżywianiem. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na ten temat i niezwykłym poczuciem humoru, więc Samorząd Uczniowski obdarował ich nagrodami w postaci gier edukacyjnych . Każda klasa zaprezentowała również przygotowany prze siebie plakat promujący zdrowy tryb życia. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele bawili się znakomicie. Śmiech, zabawa, ruch a także zdrowe i jednocześnie smaczne odżywianie towarzyszyły dzieciom przez cały dzień.