Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

imprezy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

dodano: 2013-01-22

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

opracowała: Iwona Jóźwicka            

Z okazji 21 akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której pozyskane środki finansowe przekazane zostaną szpitalom dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów, w naszej szkole odbył się wspaniały koncert. Przy okazji tego przedsięwzięcia zbierano pieniążki na szczytny cel WOŚP.

Samorząd Uczniowski na cel WOŚP zabrał kwotę 569.33 zł. Wszystkim ofiarodawcą bardzo dziękujemy!!

 

 

           Zaproszeni goście-uczniowie, rodzice , opiekunowie i sympatycy szkoły wysłuchali koncertu kolęd, zaśpiewanych przez chór szkoły pod dyrygenturą Aleksandry Wielońskiej.

 

Chórzyści wykonali :..Cichą noc?, ,,Dzisiaj w Betlejem?, ,,Lulajże, Jezuniu?, i ,,Gdy się Chrystus rodzi?- przywołując nastrój świąt Bożego Narodzenia. Zupełnie inny nastrój wprowadził widzów występ instruktorki Studia Tańca Fame- p. Marty Wiśniewskiej, która przy dźwiękach przeboju ,,Ona tańczy dla mnie? zespołu Weekend, zaprosiła wszystkich do wspólnej, ognistej zabawy. Nasi najmłodsi wychowankowie z klas I-III oraz Ci ciut starsi z klas IV-VI wystąpili w Mini Playback Show, udowadniając, że chęci do występów publicznych naszych uczniów są ogromne.

 

       Pani Ewa Głodowska wraz ze swoimi aktorami pokazała nam wzruszające i mądre przedstawienie o Januszu Korczaku ,,Nawet jeśli go nie ma?.