Warsztaty "tworzenia misiów"

dodano: 2022-03-16

Dnia 14 marca uczniowie klas VIc, Vc, IVb i IVc wzięli udział w warsztatach z tworzenia misiów. Z okazji Dnia Kobiet zorganizował je dla nas Zakątek Odkrywców, który przyjechał z warsztatem do szkoły. Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się jak krok po kroku stworzyć pluszowego misia. Pod okiem wprawionego krawca poznały podstawy szycia, samodzielnie wypychały i szyły misia. Następnie ozdobiły go, każdy według własnego pomysłu. Własnoręcznie wykonany miś stanie się powiernikiem najskrytszych tajemnic i najbliższym przyjacielem. Dzięki niezwykłej formie pokazu: brzuchomówstwo dzieci miały również możliwość przeprowadzenia wywiadu z wyjątkowym gościem. To był bardzo udany czas i czekamy na kolejne ciekawe warsztaty!

Ania Przybylska - Głowacka