Warsztaty malowania toreb ekologicznych w klasie 1A

dodano: 2023-11-24

Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku zorganizowało dla Uczniów klas 1-3 warsztaty malowania ekologicznych toreb. Dzieci ozdabiały materiałowe torby wielokrotnego użytku według własnych pomysłów, ale również korzystały z otrzymanych szablonów. Dowiedziały się, czemu warto korzystać z takich toreb i co je odróżnia od plastikowych reklamówek. Uczniowie wysłuchali pogadanki o gospodarowaniu odpadami i recyklingu, a na koniec wzięli udział w quizie - segregowali odpady do odpowiednich pojemników. Podczas finału nie zabrakło głośnego dopingu, gratulacji i nagród dla zwycięzców.