imprezy

warsaw marathon

dodano: 2016-04-29

Orlen Warsaw Marathon

W sobotę 23 kwietnia przy pięknej, słonecznej pogodzie nasi uczniowie wzięli udział w największym w Polsce Biegu dla dzieci.

Bieg Lekkoatletyka dla Każdego! odbył się przed Orlen Warsaw Marathon i skupił na starcie blisko 3000 "zawodników" z całej Polski.

Dzieci rywalizowały na dwóch dystansach. Klasy IV i V biegały na dystansie 900m natomiast starsi uczniowie mieli do pokonania 1400m.

Uczniowie naszej Szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze osiągając wysokie lokaty.

Wśród naszych reprezentantów byli uczniowie klas:

- Va - Maja Jóźwiak, Ola Mrozińska, Wiktoria Chrołowska, Kasia Mendak i Roksana Żuchewicz, Monika Bejman

- VIa- Karolina Ejman i Kacper Dzięgielewski

- VIb- Oliwia Grzegrzółka, Adam Grzegrzółka, Igor Leśniewski, Kacper Piórkowski, Magda Frączak