Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

W ogniu pytań pożarniczych

dodano: 2023-10-30

16.10.2023 r. uczniowie naszej szkoły: Marcel Opolski (4B), Wiktor Grabowski, Adam Kaźmierowski i Dawid Sławiński (7A) wzięli udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy pt.: "W ogniu pytań pożarniczych" zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 5.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą nt. zasad bezpiecznego prowadzenia działań podczas katastrof ekologicznych, naturalnych, chemicznych i budowlanych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zwłaszcza za duży wysiłek w przyswojeniu wiedzy w dziedzinie: znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, historii i tradycji straży pożarnych.