Turystyczne pozdrowienia

dodano: 2022-01-11

Pandemia i narzucone ograniczenia nie przeszkodziły nam w wędrówkach turystycznymi szlakami. W tym semestrze wzięliśmy udział w Zlocie po Ziemi Mazowieckiej, Rajdzie Pieczonego Ziemniaka, Rajdzie Niepodległości oraz Rajdzie do Miejsc Pamięci Narodowej, zajmując w klasyfikacji rajdów I miejsca. Ogromne brawa należą się pierwszakom, które dopiero rozpoczęły turystyczną przygodę i od razu przeszły prawdziwy chrzest bojowy, pokonując we wrześniu 12- kilometrową trasę z Płocka do Łącka. Przy okazji wzbudziły podziw i zaraziły swoim optymizmem innych uczestników Zlotu.
28 września odbyły się w Odwachu eliminacje rejonowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego. SKKT „Wszędołazy” reprezentowała drużyna w składzie: Tatiana Kukowska z kl. VIId, Weronika Konczalska i Tymon Delawski z kl. VIIe. Pomimo bardzo krótkiego okresu przygotowań uczniowie spisali się rewelacyjnie i zajęli I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Pozdrawiamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i życzymy dużo zdrowia, radości oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku. Do zobaczenia na szlaku!