Turniej szachowy

dodano: 2019-03-28

Turniej szachowy w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej 2018/2019

W dniu 2 marca 2019 roku odbył się w MDK-u Międzyszkolny Turniej Szachowy, którego organizatorem był MOSiR Płock Sp. z o.o. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 7-ciu rund z tempem gry 10 minut na zawodnika. W turnieju udział wzięło 31 zawodniczek i zawodników z płockich szkół podstawowych. Nasza drużyna w składzie: Renata Puszkarew, Kamil Puszkarew, Arie Van Niekerk, Arkadiusz Olszewski i Paweł Olszewski zajęła 3 miejsce. Najlepszy wynik indywidualnie w kategorii wiekowej 2003-2005 uzyskał Arie Van Niekerk, zajmując 6 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!