Turniej piłki nożnej

dodano: 2024-06-06

4 czerwca uczniowie naszej szkoły rywalizowali o puchar Komendanta Miejskiego Policji oraz Prezydenta Miasta Płocka. Sportowa rywalizacja toczyła się pomiędzy uczniami ze szkół podstawowych w Płocku. W turnieju piłki nożnej udział brali chłopcy i dziewczęta z klas III-IV.

Dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji m.in. gry, pokazy sprzętu policyjnego. Przedstawiciele służb mundurowych z Płocka przygotowali specjale stoiska, gdzie zainteresowani mogli dowiedzieć się jak wygląda ich codzienna praca. Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego FENIKS w Płocku przygotowali pokazy swoich umiejętności. O zaplecze kulinarne zadbała pizzeria Fiesta Italiana.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.