Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

To od Ciebie zależy czym oddychasz

dodano: 2023-11-21

Uczniowie klas: 4a, 4b i 5d wzięli udział w warsztatach ekologicznych ?♻️ z zakresu ochrony powietrza ??realizowanych w ramach projektu "To od Ciebie zależy czym oddychasz - kampania informacyjno-edukacyjna" dzięki Stowarzyszeniu ZielonoMi i pani Katarzynie Struzik.

Dzieciom zostały przekazane informacje na temat zanieczyszczeń powietrza, sposobów rozwiązywania problemów z tym związanych oraz działań profilaktycznych. Dzieci obejrzały filmy edukacyjne, zagrały w quizy i samodzielnie posadziły roślinki, pochłaniające zanieczyszczenia z powietrza, które zabrały do swoich domów. Na koniec otrzymany słodkie nagrody.

Projekt został sfinansowany ze środków z budżetu Miasta Płocka.