To od Ciebie zależy czym oddychasz

dodano: 2022-11-03

Klasa 7b wzięła udział w warsztatach zorganizowanych przez Stowarzyszenie ZielonoMi w ramach projektu "To od Ciebie zależy czym oddychasz - kampania informacyjno - edukacyjna". Akcją kierowała p. Katarzyna Struzik. Uczniowie wysłuchali lekcji na tematy ekologiczne, obejrzeli film edukacyjny, zagrali w kalambury w grę planszową. Wspólnie zasadzili rośliny, które nie tylko stanowią obecnie jeden z elementów wystroju klasowego, ale wspomagają proces oddychania. Każdy uczeń zasadził również indywidualnie zioła do doniczek, które sam udekorował. Dla wyjątkowo aktywnych uczestników były przewidziane nagrody rzeczowe.