Tablica z podarunkami

dodano: 2023-12-20

Pracownicy biblioteki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku postanowili celebrować świąteczny klimat. Dzieciom i młodzieży udostępniono tablicę z podarunkami, ale nie tymi materialnymi, są to rzeczy, których nam na co dzień brakuje lub nie mamy na nie czasu – sen, radość, zdrowie, miłość, bliskość.  Możemy sobie w ten sposób uświadomić, że najdroższe są doznania, których nie można kupić. Być może akcja ta skłoni nas wszystkich do refleksji.

Ponadto uczniowie będą mogli poczuć świąteczny klimat słuchając fragmentów najpiękniejszych utworów o tematyce świątecznej.