Szanowni Państwo, Drogie Dzieci,

dodano: 2021-05-28

od 31 maja br. już wszyscy uczniowie  będą uczyć się w szkole stacjonarnie.

Powrót do zajęć jest możliwy w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. MEiN we współpracy z MZ i GIS przygotowało wytyczne sanitarne dla szkół. Na ich podstawie szkoła opracowała Procedurę w sprawie bezpiecznych i higienicznych warunków organizacji zajęć w Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku. Na moją prośbę zostaliście Państwo z nią zapoznani za pośrednictwem wychowawców klas. Procedura jest dostępna na stronie internetowej szkoły.

Jednocześnie przypominam, że  dni 1, 2 i 4 czerwca 2021 r. są wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Jarosław Kalaszczyński

[PDF] Procedura w sprawie bezpiecznych i higienicznych warunków organizacji zajęć w Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku opracowana na podstawie wytycznych sanitarnych MEN, MZ i GIS