swietlicjada_14

dodano: 2014-06-30

Opracowała: Iwona Jóźwicka

Świetlicjada 2014

03.06.2014 r. świetlica szkolna wzięła udział w V edycji Międzyszkolnego Turnieju Ogólnorozwojowego dla Najmłodszych ,,Świetlicjadzie? organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 6 w Płocku.. Drużyna w składzie; Magdalena Jagielska kl. IIIa, Zosia Jędrzejak kl. IIIa, Kacper Ziołkowski kl. IIIa i Maciej Witecki kl. IIIa zajęła III miejsce na osiem szkół startujących. Dzieci musiały się wykazać nie tylko sprawnością fizyczną, ale też intelektem i zdolnościami kulinarnymi ( otrzymały maksymalną i zarazem największą ilość punktów za wykonanie pomysłowych i kolorowych kanapek).Nauczyciel opiekun Iwona Jóźwicka otrzymała specjalne podziękowanie, a dzieci dyplomy, puchar i worek gier , które trafiły do świetlicy szkolnej.Gratulujemy!!!