Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Światowy Dzień Cukrzycy

dodano: 2023-11-14

14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji w klasie 4b dzięki rodzicom współpracującym z Fundacją dla Dzieci z Cukrzycą odbyły się zajęcia, które miały na celu przybliżyć temat cukrzycy. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną zwiększającą wiedzę odnośnie przyczyn, objawów, sposobów leczenia i powikłań związanych z tą chorobą. Głównym celem akcji było zwiększenie świadomości na temat cukrzycy w środowisku szkolnym oraz kształtowanie postaw tolerancji i akceptacji dla osób przewlekle chorych.