Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Stypendia za wyniki w nauce i sporcie

dodano: 2023-09-14

Dnia 8 września 2023r. społeczność ,,osiemnastki” spotkała się na sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor, w imieniu Prezydenta Miasta Płocka, odczytała listy gratulacyjne i złożyła podziękowania uczniom, którzy otrzymali stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce oraz stypendium sportowe w II półroczu poprzedniego roku szkolnego - 2022/23. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Na zakończenie spotkania opiekunowie Samorządu Uczniowskiego omówili sprawy porządkowe, związane z zasadami bezpieczeństwa, regulaminami obowiązującymi w szkole i innymi ważnymi sprawami, przypominając tym samym, że rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.