studentki_Turcja

dodano: 2018-06-04

Goście z Turcji

W dniu 29 maja b.r. nasza szkoła gościła Panie studentki z dwóch tureckich uniwersytetów. Były to Panie Merve Yildirim i Pani Damla Ożeng z uniwersytetu Celal Bayar w Manisie oraz Pani Kubra Tanrikulu z uniwersytetu Haci Bektas Veli w Nevsehir. Wszystkie panie studiują filologię angielską i przebywają obecnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku w ramach studenckiego programu Erazmus. Studentki wraz z Panią metodyk mgr Danutą Pietrzak obserwowały lekcje języka angielskiego w klasie VIIa oraz IIIa, prowadzone przez studentki PWSZ, które odbywają praktyki zawodowe w naszej szkole. Było nam niezmiernie miło popisać się przed studentkami z zagranicy swoim umiejętnościami językowymi. Życzymy Paniom sukcesów na egzaminach w zbliżającej się sesji letniej.