straz_miejska_28_11

dodano: 2016-12-01

Opracowała: K. Miklaszewska

Spotkanie ze Strażą Miejską

28 listopada 2016 r w naszej szkole gościliśmy Panią Agnieszkę i Pana Bartka ze Straży Miejskiej w Płocku. Uczniowie mieli okazję obejrzeć film o bezpieczeństwie na drogach ? przechodzeniu przez jezdnię w miejscu z sygnalizacją świetlną i bez niej, stosowaniu odblasków, korzystaniu z komunikacji miejskiej, zachowaniu się gdy zaczepi nas ktoś obcy. Dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach i ćwiczeniach praktycznych. Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali plany lekcji oraz kolorowanki z Lwem Honoriuszem.

Serdecznie dziękujemy Straży Miejskiej w Płocku za organizowanie ciekawych zajęć i czuwanie nad bezpieczeństwem naszych uczniów!