starożytna_grecja_13

dodano: 2013-06-23

Konkurs Wiedzy o Starożytnej Grecji

W roku szkolnym 2012/2013 już po raz XXVIII spotkali się miłośnicy historii i mitologii starożytnej Grecji. Konkurs, jak co roku, odbył się w naszej szkole w kwietniu , a jego podsumowanie w Muzeum Mazowieckim.
W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas piątych trzech płockich szkół podstawowych nr 18, 17, i 11. Najlepsi okazali się:

- I nagroda Adam Milewski z SP 18,

- II nagroda Julia Bednarska SP 18,

- III nagroda Michał Woźniak z SP 11.

Wręczenie nagród przez dyrektora Muzeum Mazowieckiego ?Leonarda Sobieraja i z-cę dyrektora SP-18 Beatę Samelską, uświetnił występ młodych aktorów Osiemnastki - żartobliwy spektakl ?Krótka historia wojny trojańskiej?