Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Sprzątania Świata - 1c

dodano: 2023-09-19

W dniu września 15 młodzi ekolodzy z klasy Ic  wybrali się na spacer podczas którego zbierali śmieci w okolicy naszej szkoły. Tym działaniem przyłączyli się do akcji „Sprzątania Świata” pod hasłem „SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI”. Celem tej kampanii jest nie tylko doraźne usunięcie śmieci z Naszego otoczenia, ale przede wszystkim wzrost świadomości i zainspirowanie społeczeństwa do działań zmierzających ku poprawie środowiska naturalnego.

Podczas spaceru uczniowie  przekonali się, że należy chronić  przyrodę i o nią dbać, by można w pełni  korzystać z jej walorów. Uświadomili sobie , że to jak zanieczyszczone jest nasze środowisko zależy  od nas samych.