Spotkanie ze Strażakami

dodano: 2023-02-03

Dnia 1 lutego 2023r. w naszej świetlicy odbyło się spotkanie ze Strażakami z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Płocku. Nasze dzieci miały możliwość poznania specyfiki pracy strażaka z bliska, brały czynny udział w demonstracji sprzętu strażackiego. Strażacy w bardzo interesujący sposób zapoznali świetliczków z zasadami bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

Serdecznie dziękujemy Panu Sebastianowi i Panu Jakubowi za ciekawie poprowadzone zajęcia. Życzymy również, by służba drugiemu człowiekowi była zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.