Spotkanie autorskie z p. Agnieszką Frączek

dodano: 2023-04-28

5 kwietnia klasa II a wzięła udział w spotkaniu autorskim z Panią Agnieszką Frączek – autorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbyło się w Książnicy Płockiej nr 13 i przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Agnieszka opowiedziała dzieciom o swoich książkach, dzieci zadawały dużo pytań m. in.: ile książek wydała, kiedy napisała pierwsza książkę, co było jej inspiracją, jak wygląda proces wydawania książki, a nawet interesowało je, która książka jest najsmutniejsza. Dzieci dowiedziały się, że teksty p. Agnieszki mogą znaleźć w swoich podręcznikach. Po powrocie do szkoły uczniowie zajrzeli do naszej klasowej biblioteczki w której znaleźli książki pani Frączek.