sportowe_mikolajki_16

dodano: 2016-12-18

Opracowała: A. Żeberkiewicz

SPORTOWE MIKOŁAJKI

We wtorek 6.12.2016 r. w naszej szkole w sali gimnastycznej odbyły się ?SPORTOWE MIKOŁAJKI? dla klas I -III. Tego dnia uczniowie i organizatorzy byli ubrani w czapki Mikołaja oraz t-shirty w odcieniach czerwieni. Na początku była rozgrzewka uczestników w rytmie świątecznej muzyki, a po niej drużyny rywalizowały w konkurencjach sportowych:

?Toczenie kuli śniegowej?,

?Bieg z lodami?,

?Unihokej ? prowadzenie piłeczki slalomem?,

?Bieg z prezentami?,

Na sali panował duch radości i sportowej rywalizacji. Impreza przebiegała w miłej świątecznej atmosferze i bardzo podobała się uczniom. Na koniec zawodów każda klasa otrzymała dyplom za udział w ?SPORTOWYCH MIKOŁAJKACH?.

Organizatorzy ?Sportowych Mikołajek?: Joanna Koszela-Majewska, Ewa Kowalik, Agnieszka Kalwas-Żeberkiewicz i Emilia Jakubiak.