sport_czerwiec_16

dodano: 2016-06-22

Ze świata sportu...

Nie odpoczywają dziewczęta - reprezentantki szkoły w zawodach sportowych różnych dyscyplin i na różnych szczeblach.........Już 7 maja wzięły udział w turnieju piłki nożnej szkół podstawowych. Spisały się rewelacyjnie !!!!!!! Rozegrały bardzo emocjonujące spotkania z SP21, Sp16 i SP5 i uplasowały się na II miejscu. GRATULUJEMY !!!!!!!

W dniach 13-15 maja drużyna dziewcząt uczestniczyła w turnieju unihokeja  Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Ciechanowie. VIII miejsce na Mazowszu to świetny wynik, zwłaszcza ,że przeciwniczki z Warszawy, Zielonki, Grygrowa i innych drużyn prezentowały wysoki poziom techniczny gry.

Jak obiecały tak zrobiły !!!!!!  :)))))))))))))))))  dziewczęta powtórzyły doskonałe wyniki w Rejonowym Czwórboju Lekkoatletycznym 23 maja i z wynikiem 1310pkt zajęły pierwsze miejsce .Trzymamy kciuki za zawody wojewódzkie 31 maja br. Panie A. Donarska, i E. Kozińska są dumne z ambitnych zawodniczek :))))))))